Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1.03 Cell Test » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 lis 2006, o 12:08

1.03 Cell Test

prison.pl napisał(a):Michael trafia do lekarza po tym jak ekipa Johna Abruzziego odcięła mu palca u nogi, ponieważ nie chciał zdradzić gdzie obecnie znajduje sie Fibanacci. Scofield nie chce powiedzieć nikomu kto odciął mu palca. Trzyma się wersji, że zrobił to sobie przypadkowo.

Pope, przynosi Lincowi, listę na której ma napisać kto ma być obecny na jego egzekucji. Burrows odrzuca to. Veronica spotyka się z Letricią, która zna cała prawde o wrobieniu Lincolna. Adwokatka chce aby ta z nią współpracowała, lecz Letricia odrzuca jej prośbę i wybiera się do Irlandii.

Linc i Scofield poddają testowi Fernando, ponieważ chcą się dowiedzieć czy ten nie zdradzi tajemnicy ucieczki.
Abruzzi broni Michaela przed T-Bagie, który chce go zabić. Wtedy też John postanawia się przyłączyć do grupy osób, które chcą uciec z więzienia.

Burrows spotyka się we więzieniu ze swoim synem. Do celi Scofielda przyprowadzony zostaje Charles, który od tej pory będzie jego wspólokatorem.

Agenci Kellerman i Hale zabijają Letricie ...
Ostatnio edytowano 23 lut 2007, o 20:09 przez Klatus, łącznie edytowano 1 raz
See you in another life, brother...
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 lis 2006, o 21:47


Fajny odcinek, świetny nowy współlokator Haywire :)

Micheal policz do 20 na palcach :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 lis 2006, o 21:48


niby psychiczny a od razu miał teorię do tatuaży Michaela - to trafną teorię :D
ja go tam lubiłam od początku :P
Want your bad romance.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 3 gru 2006, o 01:15


Haywire jest genialny. :P

I don't sleep...at all i ten wzrok. :P

Z tymi palcami u stopy to było okropne..... :(

Leticia - no i świadka usuneli....secret service....coraz bardziej mnie wciaga i intryguje ta cała sprawa.

Scena Lincoln'a z synem była wzruszająca...
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 3 gru 2006, o 17:17


Scena Lincoln'a z synem była wzruszająca...


Dla mnie właśnie sprawa na linii Lincoln - syn jest najbardziej beznadziejnie rozwiązaną sprawą w całym filmie. Poczatkowo syn wyrzeka się Lincolna, a potem jakgdyby nigdy nic - kocha go i cieszy się, że jest jego ojcem. Niedopatrzenie?
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 3 gru 2006, o 18:22


Nie wiem jak w dalszych odcinakch (dopiero obejrzałam 5 odcinków), ale dla mnei to nie jest dziwne, że się rozpłakał w więzieniu, bo wydaje mi się, że te jego teksty, ze odtrąca ojca i że jest taki twardy to były tylko pozory....
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 gru 2006, o 18:37


Trzeba było zrobić jakiś wzruszający motyw, ponieważ nikt by Lincolna nie lubił ze względu na to że on naprawdę nie miałby żadnej ludzkiej cechy - od tak bandzior i dobrze mu tak że go chcą zgrillować :P
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 3 gru 2006, o 22:10


zgrillować

:D
Ja Lincolna lubiłam na początku za to, że jest bratem Michaela ;) A potem to już sympatia do Linka sama przyszła.
Pamiętam, jak myślałam, że tych palców mu nie odetną. Byłam pewna. W większości filmów bohater w ostatniej scenie umie się wymigać lub coś. A tu proszę. I na dobre pokochałam po tej sztuczce PB.
Haywire w ostatniej scenie był boski :D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 26 gru 2006, o 15:59


Auua, biedny Michael i jego paluchy :o

A Haywira to sama bym się bała:)) On ma taki wzrok psychopaty ;D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 16 sty 2007, o 21:27


Padłem ze śmiechu jak obejrzałem końcówkę ;)
See you in another life, brother...
<<

wendigo

Użytkownik

Posty: 45

Postdodano 22 sty 2007, o 23:24


yhyhyhyhy, zakończenie super. Niedawno dopiero zacząłem oglądać ten serial i muszę powiedzieć, że mnie na dobre wciągnął. Wogóle odcinek super i co najważniejsze serial się rozwija.Nowy wspóllokator trochę przerażający no i ta jego dolegliwość "neurologiczna zmiana patologiczna, która wpływa na siateczkowy system świadomościowy" :hihi:
Jak do tej pory obejrzałem 3 odcinki ale muszę powiedzieć, że nie sądziłem, że mnie ten serial tak wciągnie.

 


  • Podobne tematy do 1.03 Cell Test
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.