Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1.01 - Pilot » How I Met Your Mother » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 lip 2008, o 11:12

1.01 - Pilot

When Ted's best friend Marshall proposes to his girlfriend, Lily, Ted realizes he'd better get a move on if he hopes to find true love. Ted soon meets Robin in a neighborhood bar, immediately becomes smitten and scores a first date. But when Ted can hardly wait to see her again, his eagerness threatens to scare her away.

credit: tv.com

Ted Mosby poznaje Robin Scherbatsky. Lily i Marshall zaręczają się. Ted umawia się z Robin i gdy już wydaje mu się że znalazł odpowiednią dla siebie dziewczynę, mówi do Robin „Kocham Cię” na ich pierwszej randce przez co wszystko psuje.

credit: himym.prv.pl
Want your bad romance.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 14 lip 2008, o 14:09

Re: 1.01 - Pilot


L/M - ich zaręczyny były genialne. :)
Ted - śmieszny, powalił mnie jak ukradł ten instrument (nie pamiętam co to było dokładnie. :P) i potem jak powiedział jej, że ją kocha, lol.
Barney - GENIALNY! Have you met Ted. I wszystkie jego sceny są świetne....suit up! :)

Dobry był jeszcze taksówkarz.... :D

This is totally going in my blog. :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 1 wrz 2008, o 17:40

Re: 1.01 - Pilot


parę dni temu zacząłem oglądać
może nie jest serial rewelacyjny, ale jest dobry
dużo śmiechu było, to najważniejsze
Have you met Ted dobre było :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 1 wrz 2008, o 18:55

Re: 1.01 - Pilot


Jest rewelacyjny!! :D

Barney rules! i to już od pierwszego odcinka.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 paź 2008, o 20:34

Re: 1.01 - Pilot


Przed chwilą skończyłem oglądać. Naprawdę świetne. :D Zareczyny L i M były genialne. I Ted. :D A Barney to wogóle wymiata. xD
Poznałaś Ted'a? xD
Zdecydowanie wciągam się w oglądanie.
Ostatnio edytowano 15 sie 2009, o 17:03 przez Chris, łącznie edytowano 1 raz
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 sty 2009, o 23:33

Re: 1.01 - Pilot


Fajne to! Ale odcinki są za krótkie :D Barney jest świetny z tymi swoimi garniturami, libankami i grą "poznałaś Teda"" xD Ted też jest fajny, roztrzepany, ale zabawny. Lili też lubię :] Najlepsze było to jak wszyscy przekonywali Teda że powinien ją pocałować :D Co mi się nie podoba? Od razu wiadomo że między Tedem i Robin do niczego nie dojdzie. Mam tylko nadzieje że będzie się ona pojawiać dość często bo ją też lubię :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 maja 2009, o 21:47

Re: 1.01 - Pilot


Też po udanej serii The Big Bang Theory wziąłem się zupełnie przypadkowo za How I Met Your Mother / Jak poznałem waszą matkę.
Barney mnie rozwala na każdym kroku. Jego dogadywanie jest świetne. Skądś go kojarzę... tego aktora.
Obrazek
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 29 maja 2009, o 22:59

Re: 1.01 - Pilot


Baaarney :D "have you met Ted?" i ta jego teoria na temat garniturów :)
L/M dobrana para nie ma co :P uwielbiam jak B. coż wymyśli i próbuje namówić Ted'a, on i jego "penis smerfa" nieźle :D Jestem zdecydowanie na taaak
A Barney to przecież Doogie z "Doogie Howser, lekarz medycyny" grał genialnego dzieciaka
(taak P. znów dziękuję :D )
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 sie 2009, o 14:14

Re: 1.01 - Pilot


podobało mi się bardziej od pilota the Big Bang Theory :D
Jak na razie to najbardziej Barney'a polubiłam :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 sie 2009, o 16:46

Re: 1.01 - Pilot


Naszło mnie na jakas komedyjke :D Na forum wczytalem ze chwalicie wiec 4 sezony przede mna... :D
trust him... he's a doctor!

 


  • Podobne tematy do 1.01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.