Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1.01 - Genesis » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2006, o 02:08

1.01 - Genesis

W odcinku poznajemy Petera Pettrelli - młodego mężczyznę, miewającego sny, w których potrafi latać i jego brata Nathana - bezwzględnego polityka, który uważa, że Peter żyje marzeniami, zamiast zająć się czymś porządnym.
W międzyczasie, na całym świecie, wielu ludzi zaczyna podejrzewać, iż posiadają zdolności znacznie wykraczające poza normalne, ludzkie umiejętności. Artysta Isaac Mendez wierzy, że jego obrazy przedstawiają zdarzenia, którego dopiero mają się wydarzyć. Szkolna cheerlederka Claire Bennet jest w stanie natychmiastowo wyleczyć się z każdej rany. Japoński buisnessman - Hiro Nakamura usiłuje przekonać swojego przyjaciela, że potrafi zaginać przestrzeń i czas, a samotna matka Niki Sanders zaczyna widzieć dziwne rzeczy w lustrach i szybach.
W międzyczasie, profesor genetyki – Mohinder Suresh dowiaduje się o śmierci swojego ojca, który prowadził badania nad jednostkami, mającymi wprowadzić ludzkość w nową fazę ewolucji. Mohinder jest przekonany, że to właśnie te badania doprowadziły do śmierci jego ojca. Wyrusza więc do mieszkania swojego ojca, aby zabrać wszystkie znaczące notatki. Szybko jednak okazuje się, że nie tylko on interesuje się wynikami badań jego ojca...

by aja

Data emisji w NBC: 25 września 2006
Data emisji w TVP1: 17 maja 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez bluevein, łącznie edytowano 5 razy
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 9 gru 2006, o 16:52


No wreszcie udalo mi sie zaczac ogladac Heroes :D Rzeczywiscie troche mi to przypomina The 4400, ale jestem dopiero po pierwszym odcinku, takze na pewno jeszcze duzo niespodzianek przede mna :D

A poza tym na razie caly czas jeszcze odkrywam kto jakie ma zdolnosci, hehe :D

Czas na drugi odcinek :)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 17 gru 2006, o 01:34


Jak na razie bardzo przypomina to 4400 (a widziałem jeden odcinek :P ), też umiejętności, które się rozwijają i trzeba je trenować, by lepiej nad nimi panować, teraz tylko co trzeba zrobić żeby powstrzymać świat od zagłady muszę się dowiedzieć.

Super Cheerleaderka jest fajna :P

Ten japoniec od ze zrytym łbem od komiksów też ma ciekawy dar.
<<

Nn

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 26

Postdodano 17 gru 2006, o 18:37


Ogladnalem pierwszy odcinek i jak narazie to jest straszna nuda.. Dobra, maja jakies zdolnosci, ale przeciez tu nie ma zadnej fabuły. Sciagne jeszcze 2 odcinek, jesli dalej bedzie taka lipa to na tym poprzestane..
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 gru 2006, o 18:48


Nn, sciągaj dalej z czasem jest coraz lepiej rozkręca się. Pozatym serial wciąga. :D
<<

madziak

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 gru 2006, o 20:27


obejrzałam pierwszy odcinek i jest super,zaraz zaczne oglądac 9 tylko ściagne :)
<<

Fafex

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 16 sty 2007, o 23:43


madziak:
obejrzalas pierwszy odcinek i mowisz, ze jest super? No daj spokoj... nuuuuuda niestety. No ale nic, ide zmusic sie do obejrzenia drugiego odcinka :]
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 sty 2007, o 20:05


Spodziewałam się czegoś lepszego, ale i tak nie jest źle. Pierwsza scena b.b.b. mi się podobała... 3 razy oglądałam xD
Na razie najciekawszy wydaje mi się wątek syna profesora, który to badał, ale jak blue mi powiedziała - w dalszych odcinkach nie jest juz taki ciekawy :D
I musze wyzbyć się wrażenia, że ten brat kandydata na senatora to Jess, który zaraz zacznie czytać książkę i zadzwoni do Rory :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 sty 2007, o 20:07


aja napisał(a):ale jak blue mi powiedziała - w dalszych odcinkach nie jest juz taki ciekawy :D


jest ciekawy, ale będą wątki ciekawsze :cool:

aja napisał(a):I musze wyzbyć się wrażenia, że ten brat kandydata na senatora to Jess, który zaraz zacznie czytać książkę i zadzwoni do Rory :P


miałam dokładnie to samo, poza tym strasznie nie podoba mi się miłość Petera, bo cały czas mam przed oczami jego i Alexis :P
no i wkurza mnie ten kosmyk włosów, który ciągle przysłania mu twarz :P
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 mar 2007, o 00:06


Hmm... przede wszystkim ogromne skojarzenie z 4400, to się rzuca w oczy na początek. Brak fabuły, takie wprowadzenie do wszystkiego na raz - mam nadzieję, że potem to się zmieni. Ogólnie sądzę, że może z tego być coś naprawdę ciekawego, a Milo mi się ani trochę nie kojarzy z Jessem, jakiś taki całkowicie inny tutaj jest i potrafię to świetnie rozgraniczyć :P
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 mar 2007, o 16:40


Odcinek bardzo interesujący. Ciekawi mnie co będzie z Mohinder'em... Ale jaki zonk jak się okazało że ten facet co "polował" na profesora jest ojcem Claire. :D
Pozytywne wrażenie. Ściągam dalej. ;D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2007, o 11:16


Obejrzałem pierwszy odcinek i musze przyznać, że fajne to ;) Dużym plusem są zróżnicowane postacie: poryty japończyk, striptizerka, kandydat na kongresmena, czy ćpun. Najlepsze jest to, że są ze sobą jakoś powiązane. I jeszcze ty ich super moce ;] Czas obejrzeć kolejne odcinki.
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 18 maja 2007, o 07:34


Nastawiłam się na fajny serial,a tu kompletna klapa :sad:
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 18 maja 2007, o 14:33


a wiec tak pierwszy odcinek byl super podobal mi sie obejrzalam go calego rowniez drugi tez mi sie spodobal spoko film juz nie moge sie doczekac kolejnych odcinkow
zwariowana dziewczynka
<<

kocur121286

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 21 maja 2007, o 10:19


Oglądałem dopiero 2 pierwsze odcinki i jak na razie to jest takie sobie . Fabułą to mi przypomina X-Menów . Ludzie na wyższym poziomie ewolucji i takie tam.
Bardzo mi się podoba Chiliderka ,i nie dlatego że dobrze wygląda w mundurku ( bo naprawdę dobrze wygląda) ale dlatego że od początku znała swoje możliwości których początkowo się bała i chciała się zabić z tego powodu . Ale po uratowaniu strażaka była dumna że mogła komuś pomóc . Ta przemiana była bardzo optymistyczna i pokrzepiająca . Natomiast cała reszta to jakaś banda szaleńców . No na przykład ten koleś co chciał latać . Pierw trza poćwiczyć 10cm nad ziemią a nie od razu z wieżowca skakać .
Ostatnio edytowano 21 maja 2007, o 10:22 przez kocur121286, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 4 lut 2008, o 19:04

Re: 1.01 - Genesis


Całkiem fajny odcinek. Pierwsze skojarzenie - The 4400 ;) Cheerliderka i jej połamane kości :x
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 lis 2008, o 08:39

Re: 1.01 - Genesis


Nom, mój zapłon jest super, tak sobie pewnie pomyślicie, ale sobie maratonik robię taki powolny. ;p

No więc podoba mi się pierwszy odcinek, choć nie zarysowała się jeszcze jakaś tam fabuła, ale rozumiem że będę zbawiać świat, pewnie się połączą i takie tam. ;p Ciekawi mnie tylko po co ścigają ich źli ludzie. ;p

Claire nie chciała się zabić, tylko testowała swoje możliwości i chciała je nagrać na kasetę wideo. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 gru 2008, o 21:15

Re: 1.01 - Genesis

Tempo mam. :D

No więc obejrzałem i mi się nawet spodobało. Jeszcze głównej fabuły nie ma, ale ta tajemniczość właśnie mnie się podoba. Po pierwszym epi najbardziej polubiłem Petera. :P
Potem pewnie fabuła się bardziej zarysuje i będzie wiadomo o co kaman, więc trzeba iść dalej. :D :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1.01 - Genesis
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.