Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

04x13 If You Work For a Living, Then Why Do You Kill You.... » Weeds » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 wrz 2008, o 23:47

04x13 If You Work For a Living, Then Why Do You Kill You....

Cały tytuł się nie zmieścił ;) powinno być:
If You Work For a Living, Then Why Do You Kill Yourself Working?

Spoiler:


Premiera - 15 września 2008

------------------------------------------------------------------

Jestem trochę rozczarowany - zamiast zrobić śmieszny odcinek na zakończenie sezonu serial poszedł w stronę dramatu i mało było momentów gdzie można było się pośmiać najlepsze to chyba te jak Quinn rozmawiała z Celią i Nancy robiąca zakupy przez telefon. I oczywiście końcówka jak Nancy powiedziała Estebanowi że jest w ciąży, teraz chyba jej nie zabiję :D

Ciekawe co stało się z Dougem, ale nie sądzę żeby się powiesił ;)

Shane kontynuuje rodzinną tradycję razem ze swoimi fajnymi koleżankami - to też mi się podobało :]

Mam nadzieje że Andy nie wyjedzie z Silasem do Meksyku, lepiej żeby zrobili coś przy Nancy :)
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 20 wrz 2008, o 22:37

Re: 04x13 If You Work For a Living, Then Why Do You Kill You....


Końcówka była zaskakująca, ale nie sądzę żeby Nancy rzeczywiście była w ciąży. Według mnie to było zaplanowane (może wspólnie z DEA), bo w zasadzie tylko to mogło ją uchronić od śmierci. A tak to Nancy ma kilka miesięcy żeby wymyślić coś innego.

Celia wpadła, ale naiwny był pomysł Quinn że niby Dean zapłaci za Celię ;D

Jak dla mnie to cały sezon był rozczarowujący. Nawet nie chciało mi się komentować każdego odcinka. Więcej było dramatu, a mniej komedii. Klimat serialu już był nie ten. Może dlatego, że akcja nie działa się w Agrestic, nie było Heylii, Conrada. Relacje Nancy z Silasem i Shanem zupełnie się popsuły i zamiast być śmiesznie, przez większość czasu było smutno.

Mam nadzieję, że następny sezon będzie w klimacie sezonów 1-3.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 26 wrz 2008, o 19:18

Re: 04x13 If You Work For a Living, Then Why Do You Kill You....


Po całym sezonie mogę stwierdzić, że nie był on taki najgorszy. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, ze był lepszy od 3, ale to moje zdanie. W tym sezonie jakoś wg mnie wszystko się tzrymało kupy, było takie logiczne i racjonalne
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 wrz 2008, o 21:17

Re: 04x13 If You Work For a Living, Then Why Do You Kill You....


Ja się nie zgodzę - 3 sezon był lepszy. Co z tego że był mało logiczny i nie trzymał się kupy skoro był śmieszniejszy. Ja Trawkę oglądam po to żeby się pośmiać i dlatego zawiodłem się na 4.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 wrz 2009, o 16:29

Re: 04x13 If You Work For a Living, Then Why Do You Kill You....


A mi tam się podobało wszystko do tej pory. ;p Odcinek była fajny. Shane rządzi w szkole, diluje i w ogóle jest cool. ;p Fajnie załatwił sobie stanowisko w nowym środowisku. ;p Ma dwie bicz, pełno towaru i jest fajny. ;p
Nancy is pregnant?! wtf? ;p Nie no spoko. ;p
We Are The World haiti
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 15 sie 2011, o 23:20

Odp: 04x13 If You Work For a Living, Then Why Do You Kill Yo


Mi tam sie podobał taki poważniejszy finał, zwłaszcza jak Nancy wyżaliła sie Andyemu.
Shane bierze sie za sprawy rodzinne i zaczyna dilować :P
Zobaczyliśmy Quinn na krótko , chciałbym żeby wróciła do serialu na dłużej, nieżle załatwiła Celie :).
Nancy w ciąży , to pewnie jakaś ściema , ale póki to ją ratuje.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 04x13 If You Work For a Living, Then Why Do You Kill You....
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.