Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

04x07 Ji Yeon » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 15 mar 2008, o 18:58

04x07 Ji Yeon

Szkoda ze Jin nie zyje. Mysle ze wiekszosc ogladajacych odcinek myslala ze jedzie do szpitala do Sun, a tu sie jednak okazalo inaczej.
Pojawil sie Michael. Pewnie niedlugo dowiemy sie co sie z nim dzialo i gdzie jest Walt.
Ze slow kapitana mozna wywnioskowac ze Ben ma wielka wladze. Podlozyl samolot wraz z kilkuset trupami i zrobil to tak ze nikt sie nie zorientowal. Michael jednak napisal zeby nie ufac kapitanowi, wiec moze nie jest to prawda.
Wiemy o 5 osobach ktore wydostaly sie na zewnatrz. Kate, Jack, Hugo, Sun, Sayid. Jeszcze pozostaje jedna osoba, chyba ze jest wliczony w to maly Aron.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 mar 2008, o 21:11

Re: 04x07 Ji Yeon


Flashforwardy były świetne, w porównaniu do wcześniejszych. Zastanawia mnie czy u Jina były flashbacki czy jednak flashforwardy w których sfingował swoją śmierć i nadal pracuję dla Paika. W dacie na grobie był 22 września czyli dzień katastrofy samolotu. Zastanawiające. Człowiekiem Bena jest Michael czego można było się spodziewać. Zostało jeszcze jedno miejsce w Oceanic Six. Pewnie będzie to Sayer, Bernard albo Rose.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 16 mar 2008, o 12:33

Re: 04x07 Ji Yeon


Według mnie to były flashbacki Jina, chociaż na początku też myślałem, że to może być ukartowana śmierć. Sam nie wiem, do dziś mam jeszcze trochę mętlik. Mnie najbardziej zastanawia czy to Ben dokonał tej wielkiej mistyfikacji z samolotem na dnie oceanu i pasażerami jak twierdzi kapitan, czy może to Widmore?
To, że Michael będzie szpiegiem chyba każdy przypuszczał, ciekawe tylko czy trafił z wyspy bezpośrednio na statek, bo jeśli tak to gdzie zgubił Walta?
See you in another life, brother...
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 17 mar 2008, o 01:16

Re: 04x07 Ji Yeon


jestem pewny ze szowst ocalaly to jest Sayer... A co do odcinka to byl troszeczke nudnawy, moze dlatego ze niebardzo interesuje mnie Jin i Sun.
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 17 mar 2008, o 19:17

Re: 04x07 Ji Yeon


Zaskoczyly mnie retrospekcje/futurospekcje Jin i Sun. Do ostatniej chwili myslalem ze to jednak on jedzie do żony. A tu zonk.

Powrót Michaela - spodziewalem sie tego ale najbardziej oczekuje co powie w nastepnym odcinku :)

Pozatym odcinek taki sobie...
trust him... he's a doctor!
<<

anusia.wawa

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 20 mar 2008, o 22:22

Re: 04x07 Ji Yeon


mam nadzieje ze nastepny będzie lepszy :)


-----
polecam stronę o bieliźnie: bielizna damska
Ostatnio edytowano 21 kwi 2008, o 17:27 przez anusia.wawa, łącznie edytowano 1 raz
<<

Jack15

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 29 mar 2008, o 12:21

Re: 04x07 Ji Yeon


Odcinek był fajny, nie jakieś arcydzieło ,ale był przyjemny. Nieźle namieszali z tymi flashbackami Jina i flashfowardami Sun. Scena przy grobie Jina była bardzo wzruszająca. I fajnie ,że znamy już Oceanic Six.
<<

camylca

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 20 kwi 2008, o 20:04

Re: 04x07 Ji Yeon


znamy? mamy jacka, kate, hurleya, sun i saida, a kto jest szóstym?
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 wrz 2009, o 23:06

Re: 04x07 Ji Yeon


Jin? ;] No czemu wy piszecie że znamy tylko pięcioro z nich? Nawet jeżeli to były flashbacki Jina, to w flashforwardach był jego grób, więc to i tak on był szóstym...
Juliet bicz. ;/
Ogólnie to ciekawa sprawa z Benem, ojcem Peny i Michaelem. :) No i ten sfingowany statek, kurde, tyle trupów? Ciekawe kto to, bo coś nie chce mi się wierzyć że to Ben zrobił...
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 wrz 2009, o 20:21

Re: 04x07 Ji Yeon


Odcinek bardzo dobry. Juliet chroniła Sun tylko. :P

A flashbacki/forwardy świetne.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 04x07 Ji Yeon
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.