Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

03x20 Miracles » How I Met Your Mother » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 sie 2008, o 23:19

03x20 Miracles

After rashly breaking up with Stella (Sarah Chalke), Ted is involved in a car accident. He re-evaluates his life and relationship with Stella, who didn't realize she had been dumped. Surrounded by Marshall, Lily, and Robin, Stella then dumps him. Meanwhile, Barney rushes to the hospital but is hit by a bus, seriously injuring him and leading to Ted and Barney's reconciliation. Ted proposes to Stella after meeting in a Chuck E. Cheese-like funhouse.

Premiera - 19 maja 2008
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sie 2008, o 15:45

Re: 03x20 Miracles


Ciekawe czy Stella jest matką :P xD
w sumie wątpię, bo to oznaczałoby koniec opowiadań Teda o tym jak poznał ich matkę xD :D
Ale szkoda bo Stellę naprawdę lubię.

A! i Barney. omg, cudowny. Jak biegł do Teda :) ich pogodzenie XD
ah + wiemy, że Barney kocha Robin. Słodko XD :D
Want your bad romance.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 20 wrz 2008, o 11:27

Re: 03x20 Miracles


Znowu tu napiszę co sądzę o całym sezonie, bo nie chce mi sie komentować każdego odcinka.
Tak, więc uważam, że ten sezon trochę ale naprawdę niewiele jest gorszy od poprzednich. Ale ogólnie nadal jest masa prześmiesznych momentów i sytuacji.
Według mnie Stella nie jest matką, bo wtedy córka Teda musiałaby być dużo starsza od jego syna a nic takiego nie widać jak są sceny z dziećmy w 2030. Poza tym było coś tam z żółtą parasolką i z tego co wywnioskowałem to matka jest jej właścicielką. Uważam, że matka mogła zostać pokaza w 12 odcinku pt " No Tommorw", Ted się z nią minał i powiedział jej PRZEPRASZAM, ale to moja teoria.
Po pierwszych odcinkach I sezonu stwierdziłem że Barney pasowałby do Robin, ale późnej zmieniklem zdanie, a na kocu wyszło że Barney kocha Robin

That was legen... wait for, wait for it , ...dary xD
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 sie 2009, o 10:02

Re: 03x20 Miracles


Hmm też sądze, że Stella nie jest tą jedyną Teda. Wiec pewnie w pierwszych odcinkach 4 sezonu pożegnamy się z nią. Zresztą sami zobaczymy. Co do Robin i Barney'a :D coś się szykuje :D:P i jakoś jestem z tego zadowolony choć zawsze pasowała mi do Teda.
trust him... he's a doctor!
<<

Muppeciakk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 44

Ulubiony serial:
VM, Chuck

Postdodano 1 sty 2010, o 18:51

Odp: 03x20 Miracles


Stella jest całkiem fajna, ale jakoś szybko się ich związek rozwinął w porównaniu z tym, jak było z Robin i innymi dziewczynami Teda :p.
Ja też lubię Robin z Tedem, nawet bardzo lubię, ale Barney zakochany w Robin... och, cudnie. Oni tez bardzo do siebie pasują. Ostatnia scenka, spojrzenie Barney'a... sweet *__*.

Ogólnie sezon 3 jest wg. mnie słabszy od 1 i 2, było znacznie mniej zabawnych momentów, ale nie był też zły. Szykuję się na porcję legendarnych odcinków 4 sezonu ;-).
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 3 sie 2010, o 22:49

Odp: 03x20 Miracles


Macie rację trochę mniej było w tym sezonie momentów w których by się aż ryczało ze śmiechu. Ale najgorszy też nie był, miał swoje + i miło się spędzało czas. Co do końcówki to sam jestem teraz ciekawy co przyniesie sezon 4. Serial już i tak jest dla mnie ... legendary! :D
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 03x20 Miracles
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.