Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

03x15 [Odcinek 45] » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 5 gru 2006, o 23:29

03x15 [Odcinek 45]

Magda dostaje wizę australijską. Natomiast Piotr czeka już na samolot do Warszawy. Wojtek mówi o tym Magdzie. Magda domaga się od Marioli wyjaśnień. Waligóra chce zabrać wciąż obrażoną Karolinę na romantyczną randkę. Magda pragnie natychmiast lecieć do Australii, żeby uniknąć spotkania z Piotrem. Nie mówi jednak o swoich odczuciach Filipowi. Niestety, nie ma biletów na najbliższe dni. Magda i tak pakuje się, mając nadzieję, że ktoś odda bilety. Mariola i Wojtek odbierają Piotra z lotniska. On kupuje kwiaty i jedzie do Magdy. Zastaje u niej Filipa. Magda nie chce rozmawiać z Piotrem. Filip jednak domyśla się powodu wcześniejszego wyjazdu i bardzo mu się to nie podoba. Następnego ranka Magda zdobywa dwa bilety ze zwrotów. Piotr chce odebrać od Marioli płytę, którą nagrał dla Magdy. Mariola kłamie, że ma ją w domu, po czym zanosi płytę Magdzie. Ona jest z Filipem przygotowana do wyjazdu na lotnisko. Filip wychodzi, żeby spokojnie obejrzała nagranie Piotra. Magda włącza płytę...
Ostatnio edytowano 12 gru 2006, o 23:27 przez Klatus, łącznie edytowano 1 raz
See you in another life, brother...
<<

Maggie

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 6 gru 2006, o 00:57


Dodam jeszcze, że będą się jej śluby śniły - te o których była mowa na onecie...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 6 gru 2006, o 20:40


Obejrzałam sobie odcinek na onecie i mam wrażenie, jakby tam brakowało końcówki, bo to takie trochę smutne :P
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 7 gru 2006, o 21:14


Obejrzałam sobie odcinek na onecie i mam wrażenie, jakby tam brakowało końcówki, bo to takie trochę smutne :P

Czy to sugeruje 4 sezon?
See you in another life, brother...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 gru 2006, o 21:43


Klatus napisał(a):Czy to sugeruje 4 sezon?


No nie wiem, czy sugeruje, mi się wydaje, że na onecie jest obcięta końcówka, bo tak trochę bez sensu wyszło ;) Brakuje moim zdaniem paru minut, żeby się wyjaśniło :D Zobaczymy we wtorek, czy w TV będzie tak samo, czy więcej jednak ;)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 gru 2006, o 08:55


W każdym razie ostre zamieszanie się zrobiło :]
See you in another life, brother...
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 9 gru 2006, o 16:41


Klatus pewnie będzie 4sezon :) bo to kura znosząca złote jaja... a seria w końcu nie kończy się ckliwym rozwiązaniem wszystkich problemów :)

Gdybym kupił kod i oglądał na onecie odcinek a potem okazałoby się że jest niepełny, to bym ich chyba pozwał :)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 gru 2006, o 17:07


alvaro napisał(a):Gdybym kupił kod i oglądał na onecie odcinek a potem okazałoby się że jest niepełny, to bym ich chyba pozwał :)


A ja bym wolała, żeby okazał się niepełny ;D Bo nie chce 4. sezonu, już i tak za bardzo jest przedłużane to wszystko. Mam nadzieję, że się okaże, że faktycznie brakuje tych paru scen, które powinny tam być ;)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 9 gru 2006, o 19:45


A ja bym wolała, żeby okazał się niepełny ;D Bo nie chce 4. sezonu, już i tak za bardzo jest przedłużane to wszystko. Mam nadzieję, że się okaże, że faktycznie brakuje tych paru scen, które powinny tam być ;)
a ja jeśli miało by to się tak skończyć to chciał bym żeby dokręcili chociaż 5 odcinków tak żeby to normalnie jakoś wyglądało, Piotr by wrócił i takie tam :P

A jeśli to tak zostawią to po prostu zostawiają sobie 'furtkę' do nakręcenia kolejnych sezonów i większość fanów będzie chciało tych następnych sezonów bynajmniej jeszcze jednego ;)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 gru 2006, o 20:04


Cya napisał(a):a ja jeśli miało by to się tak skończyć to chciał bym żeby dokręcili chociaż 5 odcinków tak żeby to normalnie jakoś wyglądało, Piotr by wrócił i takie tam :P


Wystarczy, że dołożą kilka minut. Ja chcę tylko wiedzieć, dokąd poszła Magda. Bo tak jak się zakończyło w odcinku na onecie, to nie daje konkretnego zakończenia, a już na pewno nie jest to żaden oczekiwany przez widzów happy end ;)

Gorzej, że ten odcinek na onecie ma i napisy początkowe i końcowe, więc dziwne byłoby takie wycinanie. Trwa jakoś ponad 46 minut.

Ale nadal mam nadzieję, że jest obcięty i 4. sezonu nie zrobią :P
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 gru 2006, o 10:40


Po mojemu jest to otwarte zakończenie i każdy może sobie samemu dopowiedzieć co się stanie.
See you in another life, brother...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 gru 2006, o 13:08


Niby tak :) I w filmach bardzo lubię takie zakończenia, z których do końca coś nie wynika, ale nie w serialu z 3 sezonami :D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 gru 2006, o 14:16


No właśnie w tym sęk, że nie można zostawić czegoś tak długiego bez zakończenia, tym bardziej gdy 99% z 3,5mln oglądających oczekuje szczęśliwego zakończenia w sensie Magda + Piotr, a dostaje - nic. Jeśli zakończy się tak jak w necie to współczuje Panu reżyserowi Figurze :]
See you in another life, brother...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 gru 2006, o 14:23


Specjalnie jeszcze sobie ściągnęłam wczoraj odcinek z rapida, ale widać, że to ten sam, co na onecie, taki sam koniec;))

Jak tak zakończą, to albo a) dokręcą jakiś epizod zakańczający, b) zostawiają furtkę, jak napisał Cya, dla 4. sezonu :? c) robią widzów w balona :cool:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 gru 2006, o 14:38


Daj linki do odcinka :]
See you in another life, brother...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 gru 2006, o 14:44

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 gru 2006, o 14:54


Dziękuje, ale jakość pewnie nie powala ;)
Obejrzałem ten filmik( http://film.onet.pl/zwiastuny/,1677903,,1,filmy.html ) i wywnioskowałem z niego dwie ważne rzeczy. Ma być 45 odcinków i nie więcej i wszystko ma się szczęśliwie zakończyć.
See you in another life, brother...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 gru 2006, o 15:11

Klatus napisał(a):Dziękuje, ale jakość pewnie nie powala ;)


Da się obejrzeć ;)

Klatus napisał(a):Obejrzałem ten filmik( http://film.onet.pl/zwias...3,,1,filmy.html ) i wywnioskowałem z niego dwie ważne rzeczy. Ma być 45 odcinków i nie więcej i wszystko ma się szczęśliwie zakończyć.


Też sobie później obejrzę ;D Tylko ciekawe, co dla nich jest szczęśliwym zakończeniem w takim razie :P
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 03x15 [Odcinek 45]
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.