Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

03x14 [Odcinek 44] » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 29 lis 2006, o 00:09

03x14 [Odcinek 44]

Magda dostaje od Filipa strój do nurkowania. Waligórowie szykują się na przyjęcie Julki do rodziny. Wojtek chce wyręczyć Piotra i wyjaśnić Magdzie powód jego wyjazdu. Sebastian i Agata namawiają Magdę, żeby spędziła wreszcie noc z Filipem. Piotr dzwoni do Magdy, ale ona nie odbiera, bo właśnie jest w ramionach Filipa. Mariola i Wojtek dowiadują się od Piotra, że za tydzień wróci do kraju. Magda świętuje z przyjaciółmi awans w kancelarii. Filip, korzystając z okazji, wręcza jej pierścionek zaręczynowy.
Ostatnio edytowano 5 gru 2006, o 23:29 przez Cya, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 lis 2006, o 22:15


To jest przegięcie; tak przedłużać wątek... Wyciągają kogo mogą: Jagodę, tą babke, którą bije mąż... :/ A to, że Wojtek i Mariola nie powiedzieli Magdzie, to skandal! Oh, raz sie spotkali, Magda powiedziała, że nie chce nic wiedzieć a Wojtek tak łatwo odpuścił :/ I ten głupi, narzucający sie Filip! :shoot: Magda zgodziła się, a ten już jej wjeżdża na psyche, jakieś ultimatum stawia... Jakbym była na jej miejscu to bym powiedziała, zeby w ogóle spadał jak mu sie cos nie podoba :/ Ciesze sie, ze został tylko jeden odcinek, bo juz mam dosyc katowania sie tym serialem :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

magnoolia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Lokalizacja: Klucze

Postdodano 3 gru 2006, o 15:09


No rzeczywiście troszke przeginają, ten serial jest nudny już od dawna ale teraz to już całkowicie...
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 5 gru 2006, o 23:27


Nie no już totalna przesada, jak można wszystko tak przeciągać, nie wiem jak Oni sobie wyobrażają to zakończenie. Dla mnie to wydaje się nierealne, a jeśli uda się wszystko wyjaśnić to dopiero będzie naciąganie. W jednym odcinku, żałosne.
See you in another life, brother...
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 5 gru 2006, o 23:28


w tym odcinku już zdecydowanie przesadzili :/ no chyba że myślą nad przedłużeniem sezonu :/ Piotr już powinien być z powrotem i chociaż jeden odcinek próbować wrócić do Magdy, co oni sobie wyobrażają, nie dziwie się Magdzie że przyjęła oświadczyny wrrrrr... po prostu to jest takie w ogóle nierealne :/ odcinek beznadziejny :/
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 5 gru 2006, o 23:38


Też zgadzam się, że powrót Piotra i to wszystko powinni rozłożyć na dwa odcinki...

Co mi się w tym odcinku podobało... dywan z róż... jakie romantyczne :) ale Filip jest beznadziejny, nie powinien znowu oświadczać się Magdzie i to w obecności jej przyjaciół... No i co miała mu powiedzieć ehhh
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 5 gru 2006, o 23:40


shiri, a myślisz że dlaczego zrobił to w obecności innych? Żeby jej było głupio odmówić :]
<<

Maggie

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 6 gru 2006, o 00:55


Jak ja tego Filipa nie trawie!! Niech on se jedzie do tej Australii a Magde zostawi w spokoju! Piotrek ma być z Magdą! Jedyne co mi się podbało to Mariola & Wojtek i matka od Rafała :P Z niej to dopiero agent :P
Będzie 4 sezon...
<<

Maggie

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 6 gru 2006, o 17:44


W komentach piszą na Magda M i gdzieś jeszcze o tym pisali tylko nie pamiętam gdzie. Poza tym koniec 45 odcinka sam mówi za siebie...
<<

Veronica

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 75

Postdodano 6 gru 2006, o 18:26


Cya napisał(a):Maggie, no właśnie sam mówi za siebie pobiorą się i będzie The End :)


Ja czytałam gdzieś,że niby ten ślub to był jej sen

A co do odcinka to wkurzyła mnie Magda gdy się całowała z Filipem a w tym czasie do niej Piotr dzwonił. Czemu ona tego nie ODEBRAŁA??!! :mad: Dlaczego przyjeła oświadczyny Filipa?? Przecież ona go nie kocha. Jest z nim by spróbować zapomnieć o Piotrze :mad:
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 6 gru 2006, o 18:38


Veronica napisał(a):Dlaczego przyjeła oświadczyny Filipa?
ty też byś przyjęła jak wszyscy jej kibicowali :] po prostu nie miała za bardzo innego wyjścia z takiej sytuacji no chyba że chciała by znowu zbłaźnić Filipa na którym jednak jej trochę zależy :)
<<

Kamisiacz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Lokalizacja: nysa

Postdodano 6 gru 2006, o 19:35


Klatus napisał(a):Nie no już totalna przesada, jak można wszystko tak przeciągać, nie wiem jak Oni sobie wyobrażają to zakończenie. Dla mnie to wydaje się nierealne, a jeśli uda się wszystko wyjaśnić to dopiero będzie naciąganie. W jednym odcinku, żałosne.


Zgadzam się całkowicie to juz jest przesada z tym naciaganiem, ciekawe niby kiedy Bartek poprosi Marile o reke? Co w jeden dzien poprosi a na drugi ślub wezmą? To samo tyczy się Marioli i Wojtka i Kasi i Łukasza. Odcinek nudny i naciągane wg mnie
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 6 gru 2006, o 19:48


Kamisiacz napisał(a):Bartek poprosi Marile
Że niby kogo ma poprosić Bartek? Mariolkę? chyba chciałaś napisać Agatkę ;D
Kamisiacz napisał(a):Marioli i Wojtka
Ci z tego co się orientuję już są po zaręczynach no przecież było że pójdą po pierścionek.
Kamisiacz napisał(a):Kasi i Łukasza
O tej parze odnoszę takie samo wrażenie jak o poprzedniej, chyba są już narzeczonymi.
<<

Kamisiacz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Lokalizacja: nysa

Postdodano 6 gru 2006, o 23:47


No tak pomyliłam sie Bartek iagata bo szybko pisałam;) , no są zaręczeni ale przecież ślubu nie załątwią tak z dnia na dzień. Ale może być też tak że zrobią finał finałów czy coś w tym stylu.
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 7 gru 2006, o 23:58


Cya napisał(a):
Kamisiacz napisał(a):Marioli i Wojtka
Ci z tego co się orientuję już są po zaręczynach no przecież było że pójdą po pierścionek.


No oni przecież już mają pierścionek, Mariolka pokazywała go Piotrowi :)
<<

Kamisiacz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Lokalizacja: nysa

Postdodano 8 gru 2006, o 17:01


Dobra dobra ja już jestem całkiem zakręcona ;p
<<

Veronica

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 75

Postdodano 8 gru 2006, o 22:38


Cya napisał(a):
Veronica napisał(a):Dlaczego przyjeła oświadczyny Filipa?
ty też byś przyjęła jak wszyscy jej kibicowali :] po prostu nie miała za bardzo innego wyjścia z takiej sytuacji no chyba że chciała by znowu zbłaźnić Filipa na którym jednak jej trochę zależy :)


Jakbym była na jej miejscu i nadal coś bym czuła do Piotra to raczej bym nie przejęła oświadczyn :] Ale na szczęście nie jestem w jej sytuacji :cool:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 gru 2006, o 22:42

No nie wiem, łatwo Ci powiedzieć, jak Magda myśli, że Piotr ją zdradził :>
See you in another life, brother...
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 03x14 [Odcinek 44]
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.