Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

02x13 Exit Wounds » Zakończone Seriale » Torchwood • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 sie 2008, o 00:38

02x13 Exit Wounds

Captain John begins a campaign of terror across Cardiff, setting off powerful explosives that damage the city's secret nuclear facilities. Jack confronts his former friend, but in a struggle, the two are transported 2000 years back into the past. Seperated from Jack and facing a nuclear holocaust, will the team sacrifice whatever it takes to save the world?
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 29 sie 2008, o 14:05

Re: 02x13 Exit Wounds


Ten odcinek złamał mi serce :(
Owen i Toshiko. :(
Wiedziałam, że coś się stanie z Owenem, ale nic nie podejrzewałam, że z Tosh też :(
Zabrali mi 2 najlepsze osoby z serialu:(
Nie wiem czy będę oglądać 3 sezon, może dam mu szansę.
Znaczy się, na pewno pojawią się nowi bohaterowie.
Bo dla samego Jacka nie wiem czy dam rade to oglądać.Znaczy się brak Owena i Tosh będzie mnie bolał.
A głupia Gwen tylko wszystko pogorszy.

Piękna scena Toshiko/Owen :(:(:(:(
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

effy18

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 28 lut 2009, o 01:37

Re: 02x13 Exit Wounds


Trochę się wściekłam na tym odcinku,bo Owen i Tosh byli też moimi ulubionymi postaciami i pozbycie się obojga na raz było dla mnie strasznie ciężkie.
Załatwili dwie najfajniejsze osoby ;(
I na pewno trzeci sezon nie będzie mi sie bez nich aż tak podobał,ale daje serialowi szansę.
Trzeba przyznać że przynajmniej ostatnia rozmowa Tosh i Owena była super,wzruszająca scena.Ogólnie jeden z najlepszych fabularnie odcinków.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 sie 2009, o 14:58

Re: 02x13 Exit Wounds


Naprawde musieli zabić Owena i Tosh? Dlaczego? Na pewno będzie mi ich brakowało w serialu. :( Scena z nagraniem Tosh i rozmowa Toshiko/Owen świetna.

Jack mógłby zabić Gray'a... Tyle szkód wyrządził. Pewnie jeszcze wróci.

3 sezon na pewno obejrzę, bo to w końcu Torchwood. Tylko szkoda, że tak szybko to się skończyło. :(
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 maja 2010, o 15:37

Odp: 02x13 Exit Wounds


rili?

Podejrzewałem, że z Owenem się może coś stać ale uśmiercili także Toshiko... Strasznie smutny odcinek. Najbardziej dobijający podczas tych dwóch sezonów. Jestem ciekawy co wymyślili na 3 sezon.

Tosh/Owen i ich rozmowa - pięknie. Taki akcent kończący :(
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 22 sie 2010, o 01:59

Odp: 02x13 Exit Wounds


Bardzo smutno. Niespodziewanie. Szokująco.
Biedny Jack. Przez tyle lat szukał brata, a teraz okazuje się, że Gray próbuje zniszczyć mu życie...
Będzie mi brakowało Tosh i Owena.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 mar 2011, o 23:20

Odp: 02x13 Exit Wounds


Fuck! Jak oni mogli zabić Owena i Toshiko w jednym odcinku? To nie sprawiedliwe, będę za nimi tęsknił zważywszy, że jeszcze przedemną dwa sezony Torchwood. Jednak trzeba przyznać, że odeszli z godnością i strasznie smutno się zrobiło. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że do niczego między nimi nie doszło...
Sam finał wypadł przyzwoicie, ale nic poza to. Eksplozję w Cardiff i panika w mieście zrobiły wrażenie tak jak Wołki na ulicy jednak zabrakło trochę panikujących ludzi.
A więc ostatecznie tym złym okazał się być Grey, no nieźle. Szkoda tylko, ze go nie zabili. Liczę, że John pojawi się jeszcze w przyszłym sezonie bo lubię tą szaloną postać :)
Jack to ma pecha - nie dość, że nie może umrzeć to jeszcze przeleżał niemal 2 tyś lat pod ziemią. Biedaczysko :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 7 mar 2011, o 00:19

Re: Odp: 02x13 Exit Wounds


Czesiek_PL napisał(a): jeszcze przedemną dwa sezony Torchwood.


zrealizowanych jeden i to raczej mini sezon ;) 4 seria dopiero w lipcu.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 mar 2011, o 00:26

Odp: 02x13 Exit Wounds


No ja o tym dobrze wiem, a do lipca nie jest wcale tak daleko, a jeszcze do obejrzenia Doktor :)

 


  • Podobne tematy do 02x13 Exit Wounds
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.