Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

02x04 - Chuck vs. the Cougars » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 paź 2008, o 19:29

02x04 - Chuck vs. the Cougars

Spoiler:


Casey jako DJ :hearth xD normalnie to była chyba moja ulubiona scena :D :P
Podobała mi się nawet gra Nicole, a przynajmniej mnie nie raziła.
Fajnie było dowiedzieć się czegoś o przeszłości Sary i o tym jak wtedy wyglądała i, że była pretty normal xD

Sometimes nerd gets the girl, awww C/S są przesłodcy.
No i cała akcja z Mad Dog też była genialna.
Ten serial stoi na tym samym dobrym poziomie od pierwszego odcinka. Mam nadzieje, ze to się nie zmieni.
Want your bad romance.
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 24 paź 2008, o 23:59

Re: 2x04 - Chuck vs. the Cougars


Odcinek był rzeczywiście swietny ;d uśmiałam sie jak zobaczyłam Casey'a w roli DJ'a Chuck rozkręca się i jest coraz lepszy w roli spy'a :) Mad Dog rules !!! :cool
<<

RonidLanis

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 689

Lokalizacja: Warsaw City

Postdodano 26 paź 2008, o 11:17

Re: 2x04 - Chuck vs. the Cougars


Pojawią się w ogóle napisy polskie do tego odcinka? :/ Ja większych problemów ze zrozumieniem nie będę raczej mieć, ale już moi znajomi tak.
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 27 paź 2008, o 07:27

Re: 2x04 - Chuck vs. the Cougars


Pojawiły sie juz. Szkoda ze dopiero w niedziele, troszke zawsze musze wyczekiac na ten serial.


Odcinek jak zawsze przyjemnie sie ogladało. Casey wporzadku sie zachował wobec Chucka :P
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 27 paź 2008, o 19:44

Re: 2x04 - Chuck vs. the Cougars


Nie no, niespodziewałem się, że Sarah w młodości była ciut brzydsza :) Taka przemiana :D
Chuck bohaterem Steuarta :D a, Casey odwalał brudną robotę :D haha dobre to było :D No i walka suczek :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 28 paź 2008, o 00:41

Re: 2x04 - Chuck vs. the Cougars


Odcinek super, nareszcie powrót do formy.
O Sarah nie dowiedzieliśmy się za dużo i tak. Zanim zaczęła pracować dla CIA to już zmieniała nazwiska :P. I wychodzi, że to jest jej stałe nazwisko odkąd zaczęła pracować? w pierwszym sezonie w jednym odcinku gdy jakiś diament musieli ukraść i była agentka z innej organizacji rządowej to pytała się jaka jest jej przykrywka teraz (Sarah Walker) więc myślałem, że do każdego zadania ma inne imię i nazwisko.
No a Chuckowi rzeczywiście coraz lepiej wychodzi zabawa w szpiega i coraz częściej występuje w roli przełożonego Sarah lub Casey'a :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 paź 2008, o 21:44

Re: 02x04 - Chuck vs. the Cougars


Świetny odcinek!

Dowiedzieliśmy się trochę więcej o S, ale i tak mało. Śmiesznie ją ucharakteryzowali.
Casey jako DJ. xD
C/S słodcy. Sometimes the nerd gets the girl! :)
Chuck jako super agent. lol Fajnie się Casey zachował.
Sarah była zabójcza w tym odcinku i fajnie że wszyscy się tak zdziwili jak zobaczyli jak wygląda teraz Jenny. :)
Nicole nawet nieźle wypadła w swojej roli.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 lis 2008, o 00:33

Re: 02x04 - Chuck vs. the Cougars


Świetny odcinek, zresztą tak jak wszystkie pozostałe :)

Casey w roli DJ wymiata, nie wyrabiałem w tym momencie. Tak jak na imprezie w Buy More i nowej polityce cenowej Lestera - świetne sceny :D

Mamy trochę nowych faktów z życia Sary teraz czas żeby poznać historię Caseya albo starą dziewczynę Chucka. J

uż się nie mogę doczekać następnego odcinka :)

Walka pod prysznicami była świetna oby więcej takich scen :hearth
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 lut 2009, o 20:09

Re: 02x04 - Chuck vs. the Cougars


Fajny odcinek. Walka pod prysznicami chyba najlepsza i ciąle nie wiedziałem która to która, bo sukienki były prawie tak samo czarne. :P Liceum Sary było rzeczywiście nie takim miejscem dla niej. Pff. Chuck jako agent specjalny był świetny. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 lut 2009, o 18:37

Re: 02x04 - Chuck vs. the Cougars


Chuck jako agent specjalny był świetny. xD


Chuck zawsze jest świetny! :D
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 10 kwi 2011, o 16:50

Odp: 02x04 - Chuck vs. the Cougars


Świetny odcinek :D , Chuck w roli super agenta xD , i te jego miny.
Casey jako DJ lol :D reakcja bezcenna.
W Buy More też nie próżnują , chciałbym być na takiej wyprzedaży :P , a impreza jeszcze lepsza.
Fajnie pokazana przeszłość Sary, chciałbym dowiedzieć sie więcej. Walka pod prysznicami ostra, i oby więcej takich. :)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 1 maja 2013, o 16:54

Odp: 02x04 - Chuck vs. the Cougars


Casey tańczący jako DJ rozniósł system... ;d Dawno się tak nie ubawiłem.
Najlepszy odcinek drugiego sezonu i na razie najlepszy ze wszystkich :) Wreszcie dowiadujemy się czegoś więcej o Sarze. Walka pomiędzy nią a żoną Ratnera wyglądała imponująco.

 


  • Podobne tematy do 02x04 - Chuck vs. the Cougars
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.