Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

02x03 - Chuck vs. The Break-Up » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 paź 2008, o 11:59

02x03 - Chuck vs. The Break-Up

Spoiler:
Want your bad romance.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 paź 2008, o 12:03

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


Końcówka była boska - to nawiązanie do pierwszego odcinka. Ah <3
+ wierzę, że Bryce chciał dla Chucka dobrze choć in sam sobie nie zdaje z tego sprawy.

Chuck/Sara - trochę to wszystko źle wyszło, ale lubię takie ich relationship. Że widać, że się kochają, ale razem nie są. Tak, to jest to xD
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 paź 2008, o 21:19

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


And I love Bryce Larkin xD Końcówka była genialna.

Ale to całe Chuck/Sarah/Bryce drama zrobiło się strasznie wkurzające, niech ona wreszcie wyjedzie z Brycem i będzie z głowy :P
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 15 paź 2008, o 23:32

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


No końcówka super :D A już myślałem, że będą wciąż lecieć na danych z intersectu sprzed roku czy ile tam minęło.
A cały odcinek mi się podobał, bardziej niż poprzednie dwa. Chociaż to całe Chuck/Sarah/Bryce tez mnie trochę denerwowało
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 16 paź 2008, o 19:17

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


A mi się wszystko w tym odcinku podobało :D Od relacji między naszym trójkącikiem Sara, Chuck, Bryce, po misję jaką mieli w odcinku i perypetie Morgana z tym kolesiem od Rugby. A ostatnia scena <lol> Myślałem że padnę... system update :P
Obrazek
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 17 paź 2008, o 15:46

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


Odcinek przesympatyczny :)

Ahh Sara w sukni i na parkiecie tez cos tanczy ! :D
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 27 paź 2008, o 19:39

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


Haha końcówka padłem :D :D :D

Odcinek oglądałem 4 tygodnie temu :) Dewon pogadał sobie fajnie z Brycem, że Sarah kocha Chucka :) Fajna scena.
Ale nie spodziewałem się łez w oczach Sary gdy Chuck jej powiedział, że powinni ' się rozstać ' . Chuck poprostu jej wyznał, a ona chciała powiedzieć coś zupełnie innego, że chce z nim być :) a on to zakończył :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 28 paź 2008, o 22:14

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


Końcowa scena była genialna. :D Update. I hate you Bryce.
Cały ten trójkąt nie był jakiś arcyciekawy, ale nawet się przyjemnie oglądało.
Końcowa scena S/C smutna.
Buy More jest coraz lepszy. Anna, lol.

Bryce! xD xD xD Wracaj! :D
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 29 paź 2008, o 21:32

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


Ale w związku z Sarą, Chuck zawsze będzie zazdrosny o Sare jak pojawi się jakiś przystojniaczek i będzie mu z leksza głupio jak będzie Sare rozbierał oczami... Już przyt Bryce właśnie tak się z leksza czuł... Pozatym Sarah nie zostawi pracy dla niego, nie chce i nie może już...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 lis 2008, o 20:09

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


Odcinek gorszy od poprzedniego, ale na pewno nie powiem że słaby bo Chuck zawsze jest dobry a jeszcze jak pojawia się Bryce to już w ogóle :] Chociaż powoli zaczyna mnie nudzić to powolne zdobywanie intersektu, chociaż na końcu aktualizacja oprogramowania była niespodziewana :D Chuck zerwał z Sarą... ale długo to nie potrwa :] Nie mogę się doczekac śluby bo scenarzyści się specjalnie postarają :) Sceny w Buy More jak zwykle świetne, szczególnie koniec jak Anna zlała tego murzyna i Casey chciał sprawdzić jej przeszłość :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 sty 2009, o 22:40

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


nie wierze, że to powiem, ale ten odcinek był tak strasznie nudny, że myślałem, że padne. :/ Nie wiem, nic mi sie nie podobało. Chuck/Sarah/Bryce, monotonne powtarzanie schematu. I dalej C/S nie będą ze sobą, grejt. Sprawa z Falcrum też już jest coraz nudniejsza... Szukają tego Intersektu i szukają. Jedyny plus to końcowa scena. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 16 sty 2009, o 18:21

Re: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


A Ty byś chciał mieć wszystko podane na tacy. :P Wiadomo było, że nie będą razem...narazie nawet by nie mogli być razem na poważnie.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 3 kwi 2011, o 18:53

Odp: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


Genialna końcówka xD
Sara/Chuck , tez mnie to juz wkurza, nagle Chuck powiedział wszystko co w nim siedziało prosto w jej oczy, szkoda, że ona nie nawiązała do tego.
Bryce dzisiaj był wkurzający, tak plątał sie w niektórych scenach :P
Walka z futbolistami , próby Morgana dobre , a póżniej uratowany przez Anne ( przyszlego szpiega? :P)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 1 maja 2013, o 16:10

Odp: 02x03 - Chuck vs. The Break-Up


Cały czas irytuje mnie ten Bryce, ale gdzieś wyczytałem, że on tutaj jest raczej aktorem epizodycznym, więc nie będę się nim specjalnie przejmować.
Związek między Sarą a Chuckiem jest chyba najciekawszym aspektem całego tego serialu. Na razie podoba mi się ich relacja, ale boję się, że w sezonie trzecim czy czwartym to się zrobi nudne... Nie będę jednak krakał, bo może wtedy któreś z nich już żyć nie będzie, w co bardzo wątpię ;p
Odcinek dobry ;)

 


  • Podobne tematy do 02x03 - Chuck vs. The Break-Up
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.