Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

01x10 Out of Time » Zakończone Seriale » Torchwood • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 sie 2008, o 00:31

01x10 Out of Time

The team investigate when a plane from 1953 lands in Cardiff after traveling through a time rift. The three people on the plane learn that they will never be able to return to their own time. All three of them make connections with different members of the Torchwood team and have to try and adjust to their new surroundings.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 sie 2009, o 19:57

Re: 01x10 Out of Time


Szczerze mówiąc było tak sobie. Cały wątek z przeniesieniem się z lat 50 do XXIw. fajny, ALE...

Owen i ta kobieta - tak od razu miłość? Nie przekonało mnie to, szczególnie Owen mnie wkurzał (sam nie wiem czemu; just chyba tu się ukazują nasze odmienne gusta :D).
Wątek Jacka i tego starszego kolesia też słaby; jedynie końcówka mi się podobała.

Natomiast wątek z tą dziewczyną, która mieszkała z Gwen mi się podobał. :P Świetna była.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 sie 2009, o 21:55

Re: 01x10 Out of Time


Chris, bejbe, one sie juz dawno zaczęły ukazywać ;p
ale prawda jest taka, że sama średnio przepadam za tym odcinkiem i tą całą kobietą Owena.
Już ten wątek z tą dziewczyną u Gwen był fajniejszy ;p rajt ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 mar 2010, o 18:32

Odp: 01x10 Out of Time


Też się zgadzam. Wątek z Gwen i tą dziewczyną był najlepszy w tym odcinku ;)

Owen i ta pilotka? WTF? Taki Owen w ogóle mi się nie spodobał.
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 18 sie 2010, o 00:03

Odp: 01x10 Out of Time


Fajny odcinek :D
Świetne momenty, kiedy poznawali życie... wizyta w sklepie, wszystkie rzeczy które musieli mieć... :P
Polubiłam tą pilotkę, ale końcówka... też nie podobał mi się w tym odcinku Owen. Swoją drogą ciekawe gdzie ona doleci ;)
Ta dziewczyna mieszkająca u Gwen też była niezła, ale ten facet jakoś mnie do siebie nie przekonał :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 sty 2011, o 23:43

Odp: 01x10 Out of Time


Odcinek jeden ze słabszych Torchwood, ale i tak mi się podobał :) Szkoda tylko, że mało Tohsiko i Ianto, ale za to Rhys się pokazał :)
Wątek Owena tez mi się nie podobał. Powinna ona tez popełnić samobójstwo tym samolotem :) Szkoda tez, że Gwen ich nie przyłapała xD
Sceny Gwen i Emmy bardzo fajne. I to jej spotkanie z Rhysem czy scena w barze.
Jednak mi się najbardziej podobał wątek Jacka i tego starego. Dwaj ludzie poza czasem - jeden jakoś z tym walczy, a drugi się poddaje bo wszystko stracił. Niezła scena na końcu jak pokazują Jacka który wciąż siedzi w tym samochodzie.

 


  • Podobne tematy do 01x10 Out of Time
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.