Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Seriale, które nie powinny być anulowane » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 sie 2011, o 21:31

Seriale, które nie powinny być anulowane

Jakie znacie seriale, które nie powinny być anulowane Wg Was?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 sie 2011, o 22:22

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Firefly
The 4400
V
United States of Tara

To tak na szybko, pewnie jeszcze coś by się znalazło. :P
__________________________________________________
Muszę jeszcze dopisać koniecznie:

Jericho
Moonlight
Traveler

i jeszcze Rubicon! Jak mogłem zapomnieć. :)
Ostatnio edytowano 21 sie 2011, o 18:54 przez eLMaQ, łącznie edytowano 3 razy
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 9 sie 2011, o 22:53

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Carnivale
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 9 sie 2011, o 23:24

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Zdecydowanie zgadzam się co do 'Firefly' i 'USoT'. Oba były na prawdę dobre, wciągające, jedyne w swoim rodzaju i na prawdę żałowałam ich zakończenia.
Deadwood też mógłby spokojnie dostać jeszcze jedną serię. Nie wiem dlaczego został tak szybko skończony. Z resztą ja miałam wrażenie, że to zakończenie było trochę wymuszone. Jakby połowie obsady znudziło się granie i na siłę twórcy musieli zarysować jakieś niekoniecznie sensowne zakończenie. Szkoda, bo serial był bardzo dobry.
Jerycho - znakomity serial, który mógłby spokojnie dostać jeszcze co najmniej jedną serię. Albo przynajmniej pełne 22 odcinki w serii drugiej, która na twórcach i tak została praktycznie wymuszona przez fanów :D
Poza tym z mniej znanych rozczarowało mnie zakończenie po pierwszym sezonie 'Moonlight'. Serial skończono akurat w takim momencie, w którym seria druga byłaby wręcz wskazana. A może to tylko moje odczucie :D
I z czystego sentymentu dodam jeszcze amerykański 'Queer as Folk' bo zakończenie, które dostałam zwyczajnie mi się nie podobało i pozostawiło mnie rozczarowaną i 'chcącą' więcej.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 10 sie 2011, o 11:25

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Oczywiscie Traveler ! Nie mozna zapomniec o tym serialu.

A tak to zgadzam sie z eLMaQ, United States of Tara. Swietny serial, mozna bylo go ciagnac dalej.
Obrazek
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 10 sie 2011, o 20:06

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Zdecydowanie Firefly
Obrazek
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 10 sie 2011, o 20:29

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Dollhouse, V, Bracia i siostry.
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

elragon

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
flash forward

Postdodano 18 sie 2011, o 20:57

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


flash forward powinni nakrecic kolejna seria!!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 20 sie 2011, o 13:14

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Moonlight, Life Unexpected.
A z dłuższych to chętnie pooglądałabym jeszcze Ugly Betty, Friday Night Lights i Greek. :)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 21 sie 2011, o 13:25

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


O, Dead like me jeszcze :)
I oczywiście Veronica Mars, bo się skończyło tak, że lepiej nie mówić -.-
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 sie 2011, o 17:10

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Zgadzam się co do Veronicy Mars - jak można było anulować serial w takim momencie?! Przecież nawet oglądalność była wyższa niż w S02. Widziałem nawet niedawno ponad 10 minutowy filmik z Veronicą w roli agentki FBI i wyglądało to co najmniej zachęcająco.
Dollhouse też można by spokojnie jeszcze pociągnąć. Przecież ta historia miała taki potencjał. Ale tutaj akurat winna była oglądalność...
Jerycho - genialny serial, jeden z moich pierwszych i z chęcią bym go oglądał do dzisiaj. Klimaty posapokaliptyczne i wojna domowa w Stanach - i jak nie ekscytować się czymś takim?
Terminator: The Sarah Connor Chronicles - serial miał swoje wzloty i upadki, ale po cliffhangerze S02 jego anulowanie mnie ogromnie zasmuciło.
Caprica - co by o tym nie mówić to kawał dobrego sci-fi z odrobiną gengsterki.
Kings - kolejny zmarnowany potencjał przez stację...
The 4400 - anulowac serial w takim momencie to zbrodnia -.-
Kröd Mändoon and the Flaming Sword of Fire - taka przyjemna parodia fantasy :)
Traveler - dobrze że przynajmniej producenci opowiedzieli nam co by było w kolejnych sezonach.
Moonlight - jeden z fajniejszych seriali o wampirach jeszcze przed boomem zapoczątkowanym przez Zmierzch
Lights Out - kolejna interesująca produkcja od FX. Niestety tylko jeden sezon.
Rubicon - serial miał swoje wady, ale z chęcią bym zobaczył dalszy ciąg tej niesamowicie wciągającej historii
Stargate Universe - bo obecnie brak kosmicznego sci-fi...
Reaper - bo to dobra komedia była z fenomenalną rolą Diabła.

A z innych to bym sobie jeszcze pooglądał Buffy, Angela czy Stargate SG-1 czy Atlantis. Skusiłbym się też na kolejny dzień w 24 czy zobaczyłbym dalszy ciąg z kosmitami w V :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 21 sie 2011, o 20:12

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


ooo, Czesiek, tak! Kings! kochałam ten serial!
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 23 wrz 2011, o 12:02

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Tru Calling :( genialny serial jak dla mnie, chyba mało na forum znany
oczywiście Veronica Mars i Moonlight no i Traveler z tego co pamiętam oglądałam i był urwany jakby w środku
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 25 wrz 2011, o 19:03

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Zdecydowanie wspomniane, rewelacyjne UNITED STATES OF TARA! Już bym wolał, żeby anulowano "Nurse Jackie"!
Poza tym: "The Flight of the Conchords" oraz polska "Ekipa" Agnieszki Holland..
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

arek25

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 6 sie 2013, o 00:28

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


tak jak wielu tutaj wspomniało serial Traveler...wielka szkoda no ale coż..
Co można polecić takim osobom, które są bezrobotne, generalnie mają kiepską sytuację finansową, ich zdolności kredytowe są żadne? Cóż, w takim przypadku doradca kredytowy Warszawa jest chyba najbardziej wskazane.
<<

Dekster

Nowy użytkownik

Posty: 5

Lokalizacja: Włocławek

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
433235

Postdodano 28 paź 2013, o 23:50

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Ja nie rozumiem dlaczego wstrzymano kręcenie serialu My Name is Earl i to w połowie sezonu. Kończy się tak głupio, z odcinka na odcinek.
<<

yam

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Ulubiony serial:
Star Trek, SPN, SoA

Postdodano 14 sty 2014, o 14:02

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane


Bardzo duzy blad z cancelem:
1. Firefly - oczywiscie jako nr1, ale tu przynajmniej dostalismy film z zakonczeniem
2. Stargate Universe - tez bardzo ubolewam, bo smialo serial mogl sie rozkrecic, potencjal byl duzo, a i wreszcie bylo powazniej niz we wczesniejszych seriach
3. 4400 - no dramat, w takim momencie przerwac serial gdzie rozkrecil sie na dobre mimo przecietnego poczatku
4. Carnivale - tu tez wielka szkoda bo dopiero sie zaczynalo robic ciekawie i kilka serii smialo moglo byc
5. Breakout kings - no kurcze rozne gnioty dostaja kolejne sezony, a tu przyjemny serial z ciekawymi postaciami zakonczony szybko
5. Veronica Mars - jak nie lubie takich seriali, tak ten byl swietny i bardzo go szkoda (ale dostaniemy niebawem film)
6. Jericho - dosc orginlalny serial i tez anulowany
7. Moonlight - ciekawy serial byl
8. Flash forward - brak wyjasnienia o co w koncu tam chodzilo, a ogladalo sie ciekawie

A tu juz niezle seriale, lecz bez szalu. Ale smialo mogly jeszcze dostac szanse:
Rubicon
Caprica
V

Tu slabsze, ale tu byly zwroty akcji i moglo byc ciekawiej:
Alcatraz - sredniawka, ale dopiero sie mialo cos zaczac a juz cancel..
Terra nova - tak poczatek byl tragiczny, ale im dalej powolutku moglo byc lepiej
The event - poczatek nudny, potem tez srednio, ale przynajmniej cos sie zaczelo dziac
<<

Lorki

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
gra o tron

Postdodano 15 sty 2014, o 11:14

Odp: Seriale, które nie powinny być anulowane

Ja stawiam na Jericho - wielka szkoda że anulowano, bo uwielbiam klimaty post apo. Firefly nie oglądałem jeszcze, boję się zaczynać wiem że sie wkręcę a skoro serial się urywa to oglądanie jednego sezonu mija się trochę z celem...
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Seriale, które nie powinny być anulowane
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.